-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
1CP
Data sheet
| Collection | CHESAPEAKE |
|---|---|
| Cushion | En option |
| Material(s) | Teak |
| Width | 46 cm |
| Height | 92 cm |
| Depth | 63cm |
| Seating height | 44 cm |
| Weight | 7 kg |
| Guarantee | 2 years |