-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
65042
Data sheet
| Material(s) | Glass fibre reinforced polypropylene |
|---|---|
| Length | 53 cm |
| Height | 87 cm |
| Depth | 51cm |
| Seated | 45 cm |
| Colors | 7 colors available |
| Weight | 4 kg |
| Guarantee | 2 years |
Description
'
Made of polypropylene reinforced with fiberglass, the LOVE chair is resistant, light and perfectly handy.