-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
65005
Data sheet
| Collection | AFRICA |
|---|---|
| Material(s) | Polyethylene |
| Covering | Polyethylene |
| Width | 58 cm |
| Height | 75 cm |
| Depth | 53cm |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |
Specific References
| ean13 | 8412524312873 |
|---|
Description
Stackable chairs 58*53*75 cm.
Available in 7 colours.