-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
1LID0.+
Data sheet
| Cushion | Tissu Sunbrella imperméable |
|---|---|
| Material(s) | Teak |
| Length | 84 cm |
| Height | 40 cm |
| Depth | 84 cm |
| Seated | Cushions |
| Weight | 11 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |
Description
- Very comfortable ottoman
- Seat with cushion of a Sumbrella fabric