-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
X
Data sheet
| Material(s) | Varnished steel |
|---|---|
| Width | 58 cm |
| Height | 76 cm |
| Depth | 56cm |
| Seated | Acier galvanisé |
| Colors | 17 colors available |
| Weight | 8,1 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Back | Acier galvanisé |
| Minimun amount | 4 |
Specific References
| ean13 | 8021988568667 |
|---|
Description
- Armchair stackable by 4
- Desiged by Florent Coirier
- Dimensions W/D/H : 58,5 x 56 x 76 cm
- Weight : 8 kg