-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
9004040
Data sheet
| Collection | TRANSLOETJE |
|---|---|
| Material(s) | Polyethylene |
| Covering | Polyethylene |
| Width | 16,5 cm |
| Height | 25,5 cm |
| Type of light | Table lamp |
| Refillable | Sector |
| Power supply | Battery |
| Weight | 0,5 kg |
| Guarantee | 2 years |
Specific References
| ean13 | 8718969852654 |
|---|
Description
Exists in 9 Colors