-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
TINK553
Data sheet
| Collection | METRO |
|---|---|
| Material(s) | Aluminium |
| Width | 19 cm |
| Height | 22,5 cm |
| Depth | 19 cm |
| Refillable | Sector + Solar |
| Intensity | 500 Lumens |
| Colors | 2 colors |
| Weight | 1,2 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Attachment | Wall |
Specific References
| ean13 | 3561619005536 |
|---|