-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
593243
Data sheet
| Number of seat | 6/8 |
|---|---|
| Collection | CARACTÈRE |
| Material(s) | Aluminium |
| Tabletop | Tôle acier |
| Height | 74 cm |
| Diameter | 128 cm |
| Foldable | Yes |
| Weight | 23 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | anti UV |
| Base | Tube acier |