-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
M0741109
Data sheet
| Number of seat | 2/4 |
|---|---|
| Material(s) | Aluminium |
| Size | Square |
| Length | 85 cm |
| Width | 85 cm |
| Height | 75 cm |
| Weight | 13,8 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Back | WEEK END |
Specific References
| ean13 | 3760236189609 |
|---|
Description
WEEK-END Square table by Petite Friture
Discover the Petite Friture square table and its original colors.
The WEEK-END is an outdoor furniture collection.
You will enjoy the work on the horizontal and vertical slats like stripes, emphasizes the solids and negative spaces, affirming the identity of the collection.
Additional information about the WEEK-END square table by Petite Friture
Do not hesitate to contact our teams by phone at: 04 92 28 54 16.
Or come and meet us directly in our showroom ! Our entire team of professionals will be happy to answer all your requests. Order in our e-shop 24 hours a day or visit our store Monday to Saturday 10 a.m. to 7 p.m.