Les Jardins du Sud COSMO convertible daybed
€3,644.20
Tax included
Including €11.20 for ecotax
Les Jardins du Sud introduce you to its double COSMO SUN LOUNGER in stainless steel. This products has great a design and is flexible. Indeed, this daybed passes from a double sun lounger to two sun loungers or a sofa with 3 places (if backrest added in option for 130€ per unity). Sliding sun awning are also included for a sun protection. It is more than just a sun bed for your garden!
-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
COSMO001/SS/B
Data sheet
| Collection | COSMO |
|---|---|
| Material(s) | Marine stainless steel |
| Covering | Textilene |
| Length | 160cm |
| Height | 210 cm |
| Depth | 210 cm |
| Colors | White or Taupe |
| Guarantee | 2 years |
| Properties | 100% Outdoor |
Specific References
| ean13 | 3701218100489 |
|---|
Description
Only comes in taupe or white.