-
Free transport*
Order over €990 -
Need some help?
+33 (0)4 92 28 54 16 -
Payment 100% secure
CB or bank transfer
Product Details
AJC
Data sheet
| Collection | DALA |
|---|---|
| Material structure | Aluminium |
| Covering | Fibre Dedon (PEHD) |
| Width | 97 cm |
| Height | 78 cm |
| Depth | 97 |
| Seating height | 44 cm |
| Guarantee | 2 years |
| Assembly | Non |